Cítit se jako v bavlnce? Elka Lounge vám tento pocit dopřeje.

Produkty
| 9. 10. 2022
| CZ
Elka Lounge

Chcete se doma cítit stylově, ale zároveň pohodlně? Nebo toužíte mít s partnerem nebo s vaší ratolestí set ve stejných barvách a vzoru? Česká značka Elka Lounge splní všechna vaše přání.

Precizně propracované střihy, minimalistický design a prémiové přírodní materiály. Česká rodinná značka Elka Lounge vsadila na bambusovou viskózu, 100% bavlnu, francouzský len a micromodal, které vám přinesou pocit komfortu, ať už děláte cokoliv. Značka se snaží být především efektivní společností s minimální spotřebou surovin, nízkou produkcí odpadu a optimalizovanou bezplastovostí. Obléká ženy, muže i děti tak, aby pro ně byl každý okamžik absolutním wellness zážitkem. 

Jak se vlastně Elka Lounge zrodila?

Elka Lounge byla založena v roce 2008 a vznikla z nápadu vyrábět pánské spodní prádlo, jehož designu a kvalitě materiálů se nevěnovala až taková pozornost. Byla zde touha změnit způsob uvažování o spodním prádle a oblečení a mít přitom na paměti životní prostředí i společenskou odpovědnost. Tak vznikl první kousek od této značky, který vyrobila sama spoluzakladatelka jako vánoční dárek pro své syny. Od svého založení si značka prošla velmi dynamickým rozvojem, jak co se týče sortimentu, tak působení. Produkty naleznete hned na několik evropských trzích, Elka Lounge by se ale ráda jednoho dne stala ikonickou wellness-fashion značkou po celém světě.

Udržitelnost na prvním místě

Udržitelnost. Slovo, které se stalo téměř synonymem této značky. Jejím cílem je být maximálně efektivní firmou, která spotřebovává minimum surovin, produkuje méně odpadu, vyrábí za humánních podmínek a inspiruje ostatní. A jak tohoto cíle dosahují? Všichni dodavatelé, z nichž 80 % tvoří lokální firmy, splňují přísně etické parametry a všechny produkty jsou zhotoveny výhradně z prémiových přírodních materiálů. Dále se Elka Lounge může pyšnit tím, že se z 99 % jedná o bezplastovou společnost, která se snaží zužitkovat i ten nejmenší kousek látky.

Mikiny, boxerky, kraťásky a mnoho dalšího. Ať už sháníte jakýkoliv kousek, který vám do domu přinese pohodlí a pocit, jako byste se ocitli ve wellness hotelu, utíkejte se mrknout na stránky Elka Lounge a věřte, že u jednoho kousku nezůstanete!

Autor článku: Klára Šamonilová

Reklama

Nejčtenější

YEDEN – jeden kus oblečení a jdeš!

YEDEN – jeden kus oblečení a jdeš!

Milujete módu, ale přesto máte někdy dny, kdy se chcete cítit pohodlně a stylově a nepřemýšlet nad tím, co si vezmete na sebe? Trápíte se občas tím, zda vaše oblečení k sobě ladí? Potrpíte si na kvalitní a příjemné materiály? Máte rádi českou tvorbu? A milujete...

číst více