Zakuste úplně jinou realitu a buďte kýmkoliv v Anybody hotelu!

Cestování
| 29. 9. 2022
| CZ
Anybody Hotel

Jste unavení z neustálého kolotoče povinností, potřebujete někam pryč, ale už vás nebaví klasické hotelové ubytování? Zapomeňte na veškeré každodenní starosti, práci a nepovedené dny. Zarezervujte si pokoj v Anybody hotelu a otevřete si dveře do úplně jiného světa. Světa, kde jste v hlavní roli vy a váš partner.

Adam Vodička. Muž, který se rozhodl neposlouchat názory, že to nejde. Šel hlavou proti zdi a rozhodl se zrealizovat svoje vize. A tak vznikl hotel, který boří veškeré hotelové standardy. Místo 200 obyčejných pokojů zde najdete sice jen 10, zato vás v nich ale čeká kulisa vedle kulisy a nezapomenutelný zážitek.

Zahoďte všechny trable za hlavu, zabalte si do kufru dobrou náladu a nechte se unášet zcela jiným světem. Zažijte například transgalaktické rande, noc na scéně, nebo casino fatale. Jaký program si zvolíte je zcela na vás, o zážitek bude postaráno, ať už se rozhodnete pro jakýkoliv z 10 nabízených pokojů. V nabídce je i verze v anglickém jazyce a varianty pro různá pohlaví a sexuální orientace. 

Jak hra v Anybody hotel funguje?

Anybody hry jsou individualizovány pro každý pokoj, inspirace našly ve filmech z šedesátých let a vychází z principů role play. To znamená, že se můžete vžít do různých rolí, které navazují na náladu daného filmu a dotvořit jej dle vaší fantazie. Každá hra je uvedena audiem a jsou pro ni připraveny rekvizity, osvětlení pokoje a úkoly. Jestli budete připravený scénář dodržovat do slova a do písmene, nebo si vytvoříte vlastní verzi, je plně ve vašich rukou.

Celý rezervační a check-in proces probíhá online, pro případ posledních úprav či zadávání údajů na místě slouží digitální kiosek. Po celou dobu vašeho pobytu je vám k dispozici telefonní služba, která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V ceně pokoje v Anybody hotel je snídaně, kterou si můžete vybrat v jednom ze čtyř podniků přímo na náměstí u hotelu. 

Historické centrum Brna, sousedství s divadlem Husa na provázku, Zelený trh 10. Adresu máte, tak už jen kliknout na tlačítko START a nová realita může začít!


Zdroj fotografií: Anybody hotel

Více tipů na hotely v Českém republice naleznete na stránce Bloudím Českem.

Autor článku: Klára Šamonilová

Reklama

Nejčtenější