Jak se žije na zámku? Vyzkoušejte to v Chateau Trnová.

Cestování
| 15. 10. 2022
| CZ
Chateau Trnová

Asi všichni jsme se s tím už někdy setkali. Kvůli stresu v práci se nemůžete na nic pořádně soustředit, špatně se vám spí a do ničeho se vám nechce. Potřebujete vypnout a hledáte místo, kde byste mohli všechny své problémy hodit za hlavu. Právě pro vás je nový butikový hotel Chateau Trnová jako dělaný. Pojďte se s námi vydat na jeho virtuální prohlídku.

Chateau Trnová se nachází 20 kilometrů od Prahy a slibuje pohodovou atmosféru, skvělou gastronomii a personál, který se postará o všechna vaše přání. Že jste o tomto místě ještě neslyšeli? Své brány totiž otevřelo teprve minulý rok po delší rekonstrukci. Zámek ze 17. století se silným genius loci (traduje se, že zde například vznikla hudba k Fidlovačce a české hymně) prošel v rukou rodiny Hansenovi velkou změnou a proměnil se v romantický wellness hotel s restaurací zaměřující se na lokální kuchyni.

Už při vchodu na vás dýchne příjemná atmosféra. Rozsáhlá zámecká zahrada s jezírkem vyvolává pocit klidu a vy se nebudete moci dočkat, až se posadíte do lehátka a pustíte se do vaší oblíbené knihy. Chateau nabízí několik pokojů, od menších Standard pokojů v přízemí po svatební apartmá či Tower Suite s dětskou hernou, dvěma ložnicemi a obývacím pokojem. Přestože jsou apartmány útulné a vy byste v nich mohli strávit celý den, byla by škoda neprozkoumat i další esa, která tento menší hotel ukrývá.

Vířivka, masáže či ochutnávka vína? Žádný problém.

V Chateua Trnová se rozhodně nebudete nudit. Na zámecké střeše na vás čeká vířivka, sauna a relaxační koutek, kde můžete nachytat sluneční paprsky. Chcete-li si pobyt užít naplno a nechat se hýčkat, zarezervujte si masáž, po které se budete cítit jako znovuzrození. Pokud patříte spíše mezi milovníky aktivního odpočinku, využijte vnitřní bazén nebo se vydejte na procházku po okolí. Ať už se rozhodnete den trávit jakkoliv, určitě vám vyhládne. O uspokojení vašich chuťových buněk se postará italský šéfkuchař Emanuele Mugnaini, který získal zkušenosti v Itálii, Španělsku, Francii i v České republice. Kromě á la carte a degustačního menu připravuje i tématické večery plné dobrého jídla. Od 28. do 31. října můžete ochutnat speciální tříchodové Halloweenské menu, od 11. do 13. listopadu bude servírovat Svatomartinské menu.

Chateau Trnová skrývá za svými zámeckými zdmi útočiště pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta. Zapomeňte i vy na všechny vaše starosti a vydejte se se svými blízkými na místo, kde se o vás skvěle postarají.

Autor článku: Lucie Srbová

Reklama

Nejčtenější