Kapela SEBASTIAN vydává nový singl, kterým uzavírá životní kapitolu

Hudba
| 4. 11. 2022
| CZ
Kapela SEBASTIAN

Dynamická píseň HLEDÁM je o sebereflexi i pomíjivosti světa kolem nás. Kapela SEBASTIAN prošla během posledních let výraznou proměnou, které si nejde nevšimnout především během live vystoupení. Nyní přichází frontman Sebastian Navrátil s niternou zpovědí o vztahu a pomíjivosti světa, která se díky hravému beatu vymyká ze škatulky ploužáků.

Píseň Hledám vznikla na začátku února tohoto roku. V Liberci byly ještě poslední zbytky sněhu a já nostalgicky vzpomínal na prožitá léta, na to jak se všichni a všechno kolem nás mění, vzpomínal jsem taky na období, kdy jsem se naposledy cítil v klidu a bezpečí,“ říká zpěvák Sebastian. „Někdy se totiž ženeme za štěstím, které vidíme okolo nás, na internetu, v televizi a neustále hledáme náš vysněný ideál, ale co když ale nestačí jen hledat? Co když je potřeba proto udělat víc? Začít u sebe a ke svému štěstí se probojovat? O tom všem pojednává píseň Hledám,“ dodává. Píseň, která na vás zpočátku dýchne jako balada, v průběhu nabere lehce taneční osmdesátkový vibe. Produkce se chopil talentovaný producent Enthic a při psaní asistovali Jakub Mahdal a Jan Vávra

„Videoklip je tentokrát uchopen trošku nevšedně a celý děj je o ultrazpomalených záběrech, kde se promítá černobílý svět, stejně tak, jako je to občas i v lásce a životě vůbec,“ dodává režisér a kytarista Jakub Mahdal.

Zdroj fotografie: Oliver Tichý

Autor článku: Klára Šamonilová

Reklama

Nejčtenější